Prodej továrny, Velké Hamry

Velké Hamry
Ukázat na mapě
Lokalita je pouze orientační, nemovitost se nachází ve vyznačené oblasti na mapě.
35 976 000
Plocha 11000 m2
G
Energetická třída G - Mimořádně nehospodárná

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám unikátní příležitost k nákupu historické továrny v srdci Velkých Hamrů. Továrna o rozloze cca 11000m2 byla postavena na počátku 20. století a sloužila pro textilní průmysl. V současnosti továrna nabízí mnoho možností využití pro různé účely.
Továrna má přízemí a tři patra propojená schodištěm a třemi nákladními výtahy. Střešní krytina je nová a budova má vlastní studnu a septik. Poblíž továrny se nachází výtopna a možnost napojení na vodní elektrárnu.

Díky své rozloze a výhodné poloze je tato továrna ideální pro průmyslové účely, jako jsou výroba, skladování, distribuce nebo logistika. Poblíž se nachází důležité dopravní uzly a továrna je snadno dostupná pro kamiony a nákladní vozidla.

Kromě průmyslového využití má tato továrna také velký potenciál pro obytné účely. Na základě projektu lze požádat o změnu užívání, se kterým vám pomůžeme. Jednou z možností je domov důchodců, nebo Alzheimer centrum. Loftové byty v této historické budově by byly zajímavou alternativou k běžnému bydlení.

Továrna je také ideální pro investory hledající možnosti expanze do zahraničí. Díky své blízkosti k hranicím s Německem a Polskem nabízí tato nemovitost příležitosti pro rozvoj obchodu v této oblasti.

Pokud máte zájem o tuto nemovitost, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku. Rádi Vám poskytneme další informace o této historické továrně a pomůžeme Vám zodpovědět jakékoliv dotazy, které by Vás zajímaly.

EN:
We offer you a unique opportunity to purchase a historic factory in the heart of Velké Hamry. The factory, covering approximately 11,000 square meters, was built in the early 20th century and served the textile industry. Currently, the factory offers many possibilities for various purposes.
The factory has a ground floor and three floors connected by stairs and three freight elevators. The roofing is new and the building has its own well and septic system. Near the factory there is a heating plant and the possibility of connection to a hydroelectric power plant.
Due to its size and advantageous location, this factory is ideal for industrial purposes such as manufacturing, storage, distribution, or logistics. Important transportation hubs are located nearby, and the factory is easily accessible for trucks and freight vehicles.
In addition to industrial use, this factory also has great potential for residential purposes. Based on the project, it is possible to apply for a change of use, which we will help you with. One of the options is a retirement home or an Alzheimer's center. Loft apartments in this historic building would be an interesting alternative to conventional living.
The factory is also ideal for investors looking for opportunities to expand abroad. Due to its proximity to the borders of Germany and Poland, this property offers opportunities for business development in this area.
If you are interested in this property contact us and arrange a tour.

Lokalita

OkresJablonec nad Nisou
ObecVelké Hamry
UliceSkryto
č. domovní / č. orientační707

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky672
Datum aktualizace21.01.2024
Druh objektuSkeletová
Umístění objektuCentrum obce
Zastavěná plocha m23480
Užitná plocha m211000
Počet míst k parkování1
StavbaOstatní
TopeníJiné
Výška stropu
Rok rekonstrukce
Rok výstavby
Podlaží podzemní
Počet podlaží objektu4

Popis objektu

Účel budovyVýroba
Typ domuPřízemní
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Celková plocha m211000
VodaVoda - rozvod studené a teplé vody
Odpad 

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

Máte zájem u tuto nemovitost?
Vyplňte formulář a makléř Vás bude kontaktovat.

*
*
*
phone: fullname: email:

Máte zájem?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Ondřej Hofman

Zavolejte mi +420 732 106 308 Napište mi
Kontakt makléře

Nabízím Vám jako realitní makléř kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti či při hledání Vašeho vysněného bytu či domu.

Mám zájem o tuto nemovitost